Każdy gest ma znaczenie.

Zachęcamy Rodziców, Nauczycieli i Uczniów do włączenia się w zbiórkę na rzecz Tymona – wspólnie możemy podarować mu szansę na dalsze leczenie i rehabilitację.

W dniu zakończenia roku szkolnego na holu szkoły będą obecni wolontariusze Szkolnego Wolontariatu, którzy będą prowadzić kwestę do oznaczonej puszki. Każda, nawet najmniejsza wpłata, będzie cennym wsparciem i wyrazem solidarności z Tymonem oraz jego rodziną.

Dziękujemy za okazane serce i dobroć.