W dniu dzisiejszym uczniowie klas 6, 7 i 8 uczestniczyli w wycieczce kajakowej. Spływ był okazją do aktywnego wypoczynku, integracji oraz podziwiania piękna przyrody.
Pogoda dopisała, a wycieczkę zakończyło wspólne ognisko i pieczenie kiełbasek. Wszyscy wrócili zadowoleni i pełni miłych wspomnień.



